9. prosince 2004

 

 

 

     

 

        V rámci nového clubovního programu „Hodnocení restaurací, hospod, hospůdek apod.“ jsme se s Vaškem domluvili na vyhlášení 1. pivního srazu. Nepočítali jsme s velkou účastí. Akce byla svolána poněkud narychlo. Proto nás mile překvapilo, když akci svojí účastí chtěla zaštítit první dáma clubu. Když i Mirek s Martinem přislíbili svoji účast, byla první letošní (podle clubovního roku) akce na světě. Účast obou pánů byla překvapením. Mirek má totiž většinou nějaký velmi důležitý zápas nebo trénink, případně dokončuje textilní zakázku. A u Martina jsme očekávali, že se někde noří do útrob varhan a to v místě s minimálním nebo raději vůbec žádným signálem.

        Sraz byl ve vestibulu stanice metra na náměstí Republiky. To abychom se dobře našli. Pánská část s sešla přesně, ale na dámskou jsme si museli pěkně počkat. První dáma nám začíná zavádět nové tradice. Po krátké poradě jsme zamířili k první restauraci na trase, a to do

 

logo

 

        Pokud se člověk nepodíval na jídelní lístek a ceny (od 250,- Kč) nabízených jídel, tak restaurace působila příjemným dojmem. Stylové prostředí, pozorná obsluha a dobré pivo. Naštěstí jsme mohli uniknout  k denní nabídce a k normálnějším cenám.

      

        Během večera nás Martin trochu obeznámil se zákulisím kausy Bambini di Praga a jejího šéfa B. K. Po této „umělecko-právní“ vložce jsme probrali clubovní dovolenou na Jižní Moravě případně u Jaderského či jiného moře. Zde aktivitou překypoval zejména Mirek, který nás neustále lákal za hranice všedních dnů. Jen nám nějak nevycházely termíny. Ke konci debaty tak nebylo jisté, kdo vlastně v létě pojede do krajiny vínu zaslíbené. Probrali jsme ještě následnou kolaudaci v Bořanovicích. Kdy a kam máme přijet, co s sebou, co budeme dělat apod. Houstnoucí cigaretový dým nás však posléze donutil restauraci opustit a nalokat se čerstvého vzduchu. První pivní sraz se vcelku podařil a získali jsme další příspěvek do stránek „Hodnocení“.

        Doufám, že až vyhlásíme druhý sraz, bude účast opět vysoká.

 

(pro kroniku PeR)